Anasayfa » Bilgisayar » VALORANT‘a “Outlaw” Adında Bir Keskin Nişancı Silahı Geliyor

VALORANT‘a “Outlaw” Adında Bir Keskin Nişancı Silahı Geliyor

VALORANT‘a “Outlaw” Adında Bir Keskin Nişancı Silahı Geliyor

Nihayet! VALORANT’a yıllar sonra yeni bir silah ekleniyor!!!!!!

Son zamanlarda ortaya atılan bir iddiaya göre, popüler birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu olan VALORANT, oyunculara sunulacak yeni bir silahla geliyor olabilir.

VALORANT‘a “Outlaw” Adında Bir Keskin Nişancı Silahı Geliyor

Riot Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılı ortalarında piyasaya sürülen VALORANT, günümüzde dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan en popüler ücretsiz birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarından biridir. Oyunun çıkışından bu yana geçen süre zarfında, VALORANT‘a yeni bir silah eklenmedi. Ancak son iddialara göre, birkaç yılın ardından VALORANT’a yeni bir silah eklenebilir. İşte bu konuda bilmeniz gereken detaylar…

VALORANT’a yeni eklenecek silah ortaya çıktı!

VALORANT‘a “Outlaw” Adında Bir Keskin Nişancı Silahı Geliyor

Son günlerde internete sızan bilgiler, VALORANT’a “Outlaw” adında yeni bir keskin nişancı silahının ekleneceğini gösteriyor. Sızan bilgilere göre, bu silahın fiyatı 2 bin 400 kredi olacak. Bu da onu Marshall’dan daha maliyetli kılacak, ancak Operator’dan daha ekonomik bir seçenek sunacak.

Oyuncular tarafından Shorty ve Marshall‘ın bir sentezi olarak değerlendirilen bu silahın, aynı anda iki mermi atma özelliğine sahip olduğu ve tüm mermilerin isabet ettiği durumda yarı zırhlı düşmanları tek bir vuruşta öldürebileceği iddia ediliyor. Bu da vücut hasarının 140 olduğu anlamına gelir.

Outlaw” silahının, 10 Ocak 2024’te başlaması beklenen VALORANT Bölüm 8 ile oyuna eklenmesi planlanıyor. Ancak bunun henüz resmi bir bilgi olmadığını belirtmek önemlidir. Yani ilerleyen bölümlerde de eklenebilir. Şu an için yapılacak tek şey, sabırla beklemek gibi görünüyor.

Ayrıca, VALORANT‘ın 8. bölümünde bir yeni ajanın eklenmesi bekleniyor. “Sentinel” veya “Initiator” adını taşıması beklenen bu ajanın, düellocu rolünde olacağı tahmin ediliyor

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz