Anasayfa » Otomobil » TOGG » Togg İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Togg İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Togg İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Yeni OGG 1.4.0 sürümü yayınlandı! Yüz tanıma özelliği, göz alıcı yeni temalar, aksesuar modda far ve ekran kapama gibi çeşitli detaylarla dikkat çekiyor.

Togg, son güncellemesiyle sıradan bir otomobilden çok daha fazlası, adeta bir bilgisayar gibi işlev görüyor. Togg 1.4.0 güncellemesi ile yüz tanıma tabanlı giriş, göz alıcı yeni temalar, aksesuar modunda far kontrolü ve ekran kapatma gibi önemli özellikler sunuyor.

Togg İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Togg’un 1.4.0 sürümüyle neler sunuluyor?

Yerli otomobil için sunulan güncellemede, odak noktası yüz tanıma özelliği oldu. Artık araca binerken şifre girmeye gerek kalmayacak; kameralar, kullanıcının yüzünü tanıyarak otomatik olarak oturum açacak.

Togg İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Diğer bir yenilik ise tema seçeneklerinin çeşitlendirilmesi oldu. Gri, mavi, yeşil, siyah gibi çeşitli renk seçenekleri sunuldu. Bu sayede sürücüler, isteklerine göre aracın temasını kişiselleştirebilecek. Bu da araç içinde daha özelleştirilmiş bir tasarım sunacak.

Önemli bir diğer yenilik ise aksesuar modunda far ve ekranı kapatma seçeneğinin eklenmesi oldu. Bu sayede araç çalıştırılmadan da farlar kapatılabilecek, bu da kullanıcı deneyiminde hem pratiklik hem de verimlilik sağlayacak.

Ayrıca, Elektronik Denge Kontrolü (EDS) özelliğinin isteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilmesi de mümkün olacak. Görsel açıdan bazı iyileştirmeler de yapıldı. Ekran üzerindeki yazı tipleri, butonlar ve menülerde bazı küçük tasarım yenilikleri uygulanacak.

Performans ve kullanıcı deneyiminde ise geçişlerin daha akıcı hale geldiği belirtildi. Ek olarak, ekranın daha canlı ve net görüneceği vurgulandı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. fatih dedi ki:

    yüz tanıma sistemi ile arabaya giriş güzel ama güvenlik açığı oluşturmaz mı

Yorum Yaz