Anasayfa » Otomobil » TOGG » Togg, 2024 Yılı Sipariş Tarihlerini Paylaştı

Togg, 2024 Yılı Sipariş Tarihlerini Paylaştı

Togg, 2024 Yılı Sipariş Tarihlerini Paylaştı

2023 yılında 19,583 adet T10X teslimatını başarıyla tamamlayan Togg, 2024 için yeni bir sipariş takvimi duyurdu. Bu yıl, çekiliş yerine teslimatlar, sipariş sırasına ve yapılan konfigürasyonlara göre belirlenen üretim planlamasına bağlı olarak gerçekleşecek. İşte 2024 Togg T10X sipariş tarihleri ve detayları…

Togg, 2024 Yılı Sipariş Tarihlerini Paylaştı

2024 Togg T10X sipariş tarihi: 15 Ocak!

2023 yılında düzenlenen çekilişte yedek listede bulunan kullanıcılar için, konfigürasyon güncelleme dönemi 6-10 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek. Nisan ayında yapılan çekilişe katılan fakat sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara ise 15-19 Ocak tarihlerinde öncelikli sipariş imkanı sunulacak. Son olarak, 20 Ocak 2024 itibariyle sipariş ekranları genel olarak herkese açılacak. Togg, 2024 yılında ayrıca kurumsal kullanıcılardan da siparişleri almaya başlayacak.

Yeni üretim yılı değişiklikleri

Akıllı cihazlarda güvenlik ve konfora odaklanarak, yazılımları sürekli güncelleyerek cihazların uzun yıllar boyunca yenilikçi kalmasını ve bu sayede yüksek bir ikinci el değerine sahip olmasını amaçlayan Togg, 2024 üretim yılı T10X modelindeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında aşağıdaki bilgileri paylaştı:

Togg, 2024 Yılı Sipariş Tarihlerini Paylaştı

Standart 18 inç jantlara sahip olan V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim altyapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerini içeren “teknoloji ve konfor” paketi ile sunuluyor. Kullanıcılar ayrıca, istedikleri takdirde arkadan itişli V1 donanım tipini uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilirler.

Standart 19 inç jantlara sahip olan V2 donanım tipinde, V1’de sunulan özelliklere ek olarak; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren “kış paketi” standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca, acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi de V2 donanım tipinde standart olarak yer alıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz